Відомості про зміну складу посадових осіб емітента 03.04.15

Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

1.Загальні відомості
Приватне акціонерне товариство «Вишнівський ливарно-ковальський завод» (код за ЄДРПОУ 20591306). Місцезнаходження – 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Ломоносова, 1. Телефон (факс) – (04598) 7-22-62. Електронна поштова адреса – vlkz@artem.ua. Адреса сторінки в мережі Інтернет — www.vlkz.com.ua. Вид особливої інформації – відомості про зміну складу посадових осіб емітента.
2.Текст повідомлення
Згідно з рішенням загальних зборів від 03.04.15р., в зв’язку з закінченням терміну повноважень, відбулися наступні зміни в складі посадових осіб:
2.1. Припинені повноваження членів наглядової ради, які перебували на посаді 3 роки:
— Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» (код ЄДРПОУ 14307699), володіє часткою в статутному капіталі – 51,00005%; – Грищенко Марини Анатоліївни, часткою в статутному капіталі не володіє; — Полуектова Генадія Олексійовича, часткою в статутному капіталі не володіє;
2.2. Обрані терміном на 3 роки члени наглядової ради: — Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» (код ЄДРПОУ 14307699), володіє часткою в статутному капіталі – 51,00005%; — Грищенко Марина Анатоліївна, часткою в статутному капіталі не володіє, інші посади, які обіймала протягом останніх 5 років – віце-президент ДАХК «Артем»; — Кострицький Володимир Віталійович, часткою в статутному капіталі не володіє, інші посади, які обіймав протягом останніх 5 років – прокуратура Херсонської обл., заступник прокурора області, прокурор області; Генеральна прокуратура України, начальник відділу, заступник начальника управління.
Вищезазначені посадові особи непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не мають та не надали згоду на розкриття паспортних даних.
3. Підпис.
Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.
Директор Баєв С.О.                                        03.04.15р.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар