Сучасний етап історії

Вишнівський ливарно-ковальський завод

На сьогоднішній день ПрАТ «Вишнівський ливарно-ковальський завод» є підприємством, яке стабільно нарощує темпи виробництва, залучає нових замовників та намагається створити оптимальні умови співпраці для постійних клієнтів. Також нами освоюються нові ринки сировини для виготовлення якісної продукції. Минулий рік став для ковальсько-ливарного заводу досить успішним, адже саме 2013-го було виготовлено та реалізовано продукції на 25 млн. грн. Для порівняння, 2012-го — 18 млн. грн., 2011-го — 11 млн. грн., 2010-го — 7,6 млн. грн.

До групи наших постійних замовників входять: ДАХК «Артем», ДП ЖМЗ «Візар», ДП «Фесто-виробництво», ДП «Красилівський агрегатний завод», ПАТ «Артемзварювання», ТОВ «Євроформат», ПАТ завод «Артеммаш». Доповнюють цей партнерський перелік ДП «Крюківський вагоноремонтний завод», ТОВ «Луганський завод «Полімер», КП «Київський метрополітен» та ТОВ «Луганський електромашинобудівний завод».

Спектр виробничих можливостей підприємства дозволяє випускати за бажанням замовників найрізноманітніші виливки, поковки та штампування, що згодом використовуються у машинобудуванні, вагонобудуванні, а також для виготовлення спецтехніки, інвалідних візків, ліфтів.

Для злагодженої роботи підприємства та підвищення продуктивності праці багато уваги приділяється працівникам підприємства (106 осіб). Постійно виділяються кошти для відпочинку та оздоровлення, матеріального стимулювання та преміювання, навчання та підвищення кваліфікації. Робота з молоддю та залучення кваліфікованих фахівців, а також виховання своїх – шлях до подальшого процвітання заводу. Саме так ми вважаємо.

У виробничому процесі використовуються газові та електричні печі, установки для дугового зварювання, компресорні установки, пиловідсмоктувальні агрегати, машини для лиття під тиском, ливарні та формувальні машини, стрічково-відрізні верстати, дробометні барабани, токарно-гвинторізні верстати, преси, мостові крани молоти. Дане обладнання постійно оновлюється, що в свою чергу дає нам можливість модернізувати виробничий процес і досягти поставлених цілей.

станок кузнечно-литейное дело

Багато ми вже встигли зробити, але ще більше завдань залишається в планах на майбутні роки.